חנויות ספורט בתל אביב

בדף זה מידע על חנויות ספורט בתל אביב. נתחיל בחנויות ספורט של המותגים המוכרים. ולאחר מיכן מידע על חנויות ספורט קצת אחרות המוכרות ציוד ספורט לענפים פחות סטנדרטיים.

המידע הוא חלק ממידע על חנויות ספורט בכל הארץ.

 1. אדידס – בחנויות אדידס תמצאו בדרך כלל נעלי ספורט של החברה, ביגוד ספורט, לבוש אופנתי, בגדים של כוכבי הספורט שאדידס מאמצת לילדים ובוגרים ועוד.
  דיזנגוף סנטר – החנות החדשה ביותר, רחוב דיזנגוף 50.
  קניון עזריאלי -רחוב מנחם בגין 132, קומה שניה.
  קניון רמת אביב – רחוב אינשטיין 40.
  נמל תל אביב – החנות הגדולה ביותר של אדידס בתל אביב. נמל תל אביב האנגר 9.
  שינקין.
 2. מגה ספורט – בחנויות מגה ספורט תמצאו בדרך כלל נעלי ספורט , ביגוד ספורט, הליכונים, ציוד לטניס, אופניים ועוד.
  דיזנגוף סנטר – רחוב דיזנגוף 50, קומה תחתונה.
  קניון עזריאלי – רחוב מנחם בגין 132, קומה שניה.
  נמל תל אביב – האנגר 9.
 3. נייק – לנייק ארבע חנויות ספורט בתל אביב. החנויות דומות מאוד מבחינת גודלן והמגוון שלהן.
  נייק דיזנגוף סנטר.
  נייק עזריאלי.
  מתחם גולף אנד קו.
  שינקין – רחוב שינקין 21.
 4. פרו ספורט – חנות המתמחה בעיקר בנעלי ריצה וכוללת גם ביגוד לריצה. החנות מאפשרת לבדוק את סגנון הריצה (או יותר נכון – לבדוק את שגיאות סגנון הריצה שלנו) בעזרת ריצה על הליכון בחנות ועל ידי כך לבחור נעלי ספורט מתאימות יותר.
 5. ספורט ורטהיימר – החנות הוותיקה של ספורט ורטהיימר בנמל תל אביב. כוללת את כל הציוד שהרשת מחזיקה בחנויותיה. נעלי ספורט, ביגוד ספורט, אופניים, ציוד לטניס, הליכונים, מכשירי כושר ועוד.
 6. ספורט שינקין – חנות המוכרת נעלי ספורט, שינקין 2, תחילת רחוב שינקין.

חנויות ספורט נוספות

 1. אקסטרים – חנות לסקייטבורד וציוד נילווה. בחנות תמצאו סקייטבורדים, נעלי סקייטבורד, ביגוד ואופנה של סקייטבורד ולא פחות חשוב מיכך יעוץ. רחוב בוגרשוב 44. טלפון 036204511.
 2. לייטוייב – חנות לסקייטבורד וציוד נילווה. בחנות תמצאו סקייטבורדים שתוכלו לבנות ולהתאים אליכם באופן אישי, נעלי סקייטבורד, ביגוד ואופנה של סקייטבורד ולא פחות חשוב מיכך יעוץ. רחוב בוגרשוב 24.
 3. אנדלס רול – חנות המתמחה ברולר בליידס. תמצאו שם הרבה רולר בליידס המתאימים לכל סגנונות ההחלקה ולכל הרמות. רחוב השלושה 2 יד אליהו. טלפון 0774660037.
 4. מרכז הטיסנים – חנות לטיסנים, טיסנים חשמליים, מכוניות מרוץ, הליקופטרים ממונעים ועוד. רחוב בן יהודה 117, טלפון 035225310

חנויות ציוד ימי

 1. ימית – חנות ותיקה מאוד ומקצועית בבעלותו של איתן פרינלנדר לכל הקשור בציוד ימי. קיאקים, קייט סרף, גלשני רוח, ציוד ליאכטות ועוד.
 2. ספא – SEPA – חנות לציוד צלילה על כל המרכיבים שלו – חליפות, מאזנים, מחשבי צלילה, מסיכות, וסתים, בלוני צלילה ועוד. היצרנית היחידה בארץ לחליפות צלילה. רחוב שוקן 32.
 3. דוגית – חנות לציוד צלילה על כל המרכיבים שלו – חליפות, מאזנים, מחשבי צלילה, מסיכות, וסתים, בלוני צלילה ועוד.

עוד באתר:

 1. כיצד לבחור נעלי ריצה.
 2. כיצד לבחור נעלי כדורגל.