חנויות בגדים בראשון לציון

בראשון לציון חנויות הבגדים מסודרות יפה. במרכז בן גוריון בגדי מעצבים, במרכז העיר מספר רשתות יחד עם חנויות מקומיות ובקניונים – מה שנהוג למצוא שם.
 
במרכז בן גוריון התפתח מרכז מסחרי נחמד שכולו אומר נשיות. שני מכונים לטיפוח כושר, קוסמטיקאית, מעצב שיער, חנות לצעצועי ובגדים ילדים מעוצבים יחד עם מקבץ מעצבי אופנה. מבין מעצבי האופנה תוכלי למצוא במתחם את דורין פרנקפורט, ברכה בר און, קפסולה, וזקלין בוטיק (שתי האחרונות מאגדות מספר מעצבים. כמו כן תמצאו את רשת חנויות האופנה מאוזנר המתמחה בלבוש עסקי לנשים, ולא רק. מבין החנויות שאינן קשורות לבגדים תמצאו את תיבת נוח – חנות צעצועים עם לא מעט צעצועי עץ ובגדים מעוצבים לילדים.
 
במרכז ראשון הרחוב בו מרוכזות מרבית חנויות הבגדים הוא רוטשילד. קיימות מספר חנויות הנותנות אופנה צועקת המראות הרבה מגוף האישה במחירים סבירים. כאלו הן XPOSE במספר 79, וקוקבלה, סטודיו ואינפנטי הצמודות זו לזו במספר 47.
 
במגזר הזול תמצאו את פרפקט המוכרת הרבה מהבגדים שלה במחירים של עד 30 שקל. (מספר 50, טלפון 039672573). גפן עיצובים שהיא קצת פחות זולה אבל בזמן הביקור מרבית הבגדים היו תחת מבצעים של פריט אחד ב – 50-60 ושניים – שלושה ב – 100.
 
אלונה מירון בביאליק 2, אישה אישה באותה כתובת ועונות ברוטשילד 44 מייצגים את המידות הגדולות.
 
חנות הבגדים BELLO מייצגת את תחום אופנת הגברים ומוכרת בגדי מעצבים וחליפות.
 
רשתות אופנה : זיפ (רוטשילד 55), רמי לי (רוטשילד 67), סבנטין (רוטשילד 52). וכמובן… קניון רוטשילד. איפה תוכלו למצוא זארה במרכז העיר ? או קניון הומה במשך כל שעות היום ? המקבילה היחידה בארץ לדיזנגוף סנטר. מידע מפורט ומצולם על חנויות בקניון בדף קניון רוטשילד .
 
חנויות נעליים במרכז ראשון : טבע נאות, קליגולה, טו גו קידס (כולן במספר 37), סכו עור (51), טו גו (47), נעלי מרקו (54). בהקשר של נעלי ילדים תמצאו את אריאל את חן במספר 37.
 
בדף חנויות בגדים מידע על חנויות במקומות נוספים בהם ביקרתי
עוד בראשון לציון
בגדים בקניון הזהב – מידע על חנויות בגדים ובעיקר תמונות
נעליים בראשון לציון – מידע על חנויות נעליים בעיר

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: אופנה בראשון לציון

Comments are closed.