אופנה ברמת גן

חנויות בגדים ברמת גן נימצאות בעיקר במרכז העיר ובסביבת קניון איילון – רחוב בן גוריון, שם יש מתחם נחמד של יבואני בגדי ספורט.
 

חנויות בגדים במרכז רמת גן

 מידות גדולות של רשת חנויות מתאים לי (ביאליק 26) , עונות (ביאליק 51).
רשתות אופנה המיוצגות ברחוב הן גולברי (ביאליק 45), אריסטו שמט (ביאליק 43), סבנטין (ביאליק 36). 
 
חנויות בגדים זולות. חנויות מציאון מחסני אופנה וחנות חמצן מציאות בגדים לנשים, גברים, בגדי ילדים והלבשה תחתונה. המחירים מתחילים ב 10 שקלים ומסתיימים ב- 50 ( מציאון בביאליק 63 ואילו חמצן בביאליק 39). ברחוב ביאליק 21 תמצאו את חנות עמנואל עודפים. החנות מציאה נעליים ותיקים של הרשת (לא בגדים).
 
בקניון ביאליק תמצאו את חנויות הבגדים תמנון, לורד קיטש, הילה וסולוג. כמו כן תמצאו חנויות אחרות – קארמן (הלבשה תחתונה של טריומף ולי קופר), צומת ספרים, נעלי גלי, כפר השעשועים פריד ואופטיקה הלפרין.

בגדים ברחוב בן גוריון

 קני מחסני ביגוד. מדובר בחנות גדולה הכוללת בגדים לנשים גברים תינוקות והלבשה תחתונה. בחנות מצאתי בגדים לתינוקות ב- 20 שקלים, חזיות ב- 40, פוטרים ב- 50 ועוד (בן גוריון 11).
חנות מאיר לאופנת גברים נמצאת בבן גוריון 2, כאשר יש לה סניף נוסף למידות גדולות (בעיקר, חליפות ומכנסיים) ברחוב זבוטינסקי 53.
בצומת של רחוב בן גוריון עם רחוב ששת הימים יש מתחם יחודי של חנויות יבואן למוצרי ספורט ובגדי ספורט. כשחושבים על חנויות יבואן בדרך כלל חושבים על מחירים זולים יותר, אני לא בטוח שזה נכון לגבי מיתחם זה (ואם כן אז במעט). מה שכן המגוון מכל מותג בדרך כלל כדול יותר. תמצאו כן את חנות היבואן של סאקוניאסיקסרוקפורט, חנות רגילה של נייק, וחנות ורטהיימר עודפים. ברחוב בן גוריון 6 תמצאו את חנות היבואן של הד (HEAD) המוכרת מחבטי טניס, ביגוד ואפילו הליכונים של החברה. כמו כן תמצאו בה רולר בליידס ומוצרים של חברות אחרות.
עוד באתר :
בגדים– מידע על חנויות בגדים במקומות שונים בארץ.
בגדים בקניון איילון – מידע על חנויות האופנה בקניון.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: אופנה ברמת גן

Comments are closed.