בגדים בקריון

מידע על חנויות בגדים ואופנה בקריון.
 
הספרדיות : בקריון מיוצגות שלושת בתי האופנה הספרדיים הנמצאים בישראל, מנגו, זארה ופול אנד ברזארה ופול אנד בר שייכות לאותו חברת אופנה – חברת  .Inditex החברה נמצאת בבעלות של אמניסיו אורטגה, שהקים את החברה ב -10 אצבעותיו. החנות הראשונה של זארה נפתחה בקורנה בספרד בשנת 1975 כאשר הקונספט הוא בגדים "דמויי" בגדי מעצבים במחירים זולים יותר ועם קצב מהיר של תחלופה. פול אנד בר הוא מותג שהוקם על ידי החברה לאחר שכבר הצליחה, בשנת 1991, והקו שלו הוא הלבשה לצעירים מסביב לעולם – אותה מוסיקה, אותו ספורט, אותו הוואי ולכן מתאימים לצעירים מסביב לעולם גם אותם בגדים. מנגו היא חברת אופנה ספרדית אשר בסיסה בברצלונה עם כ- 800 חנויות מסביב לעולם. אופנה אורבאנית צעירה.
 
הישראליות : מרבית חנויות ורשתות הבגדים המוכרות לנו נמצאות בקריון. לא ארחיב עליהן יותר מידי. קסטרו נשים וגברים, רנואר נשים וגברים, הוניגמן נשים וילדים, פוקס עם ארבעת המותגים, קרייזי ליין, גולף, המשביר לצרכן, גולברי, אירית, תמנון, TNT + TNT עודפים בחנות ניפרדת, נו ניים נשים וגברים, זיפ, גריפ ואני מניח גם חנויות בגדים נוספות
 
מידות גדולות : בגדים של מתאים לי נשים וגברים,הגרהואישה אישה.
 
המעצבים והמיוחדים : בקריון תמצאו חנות גדולה שלגלריית המעצבים הכוללת את הבגדים של דורין פרנקפורט, רונן חן, טלי אימבר, סיגל דקל ומעצבים נוספים. תוכלו למצוא גם חנויות של מעצב האופנה הצפתי פייר קארדן. פייר קארדן נולד בשנת 1923 ועבד בתחום הבגדים החל מגיל 10. בגיל 24 הוא התקבל לבית האופנה הצרפתי כריסטיאן דיור, עשה לעצמו שם ולקחות ובשנת 1953 פתח את בית האופנה העצמאי שלו. פגנקה – רשת בת 7 חנויות לאופנת נשים. Cotton – רשת חנויות בגדים עם היבט ירוק. בוניטה – אופנת נשים בעיצובה של דורית ראובני.
 
האמריקאים, הגולשים, קזואל והספורטיבים : בקיריון תוכלו למצוא את חנות דרופ, המספקת בגדים של בילבונג, בלו בירד עם בגדים של ריפ קורל, סקטור, גלוב ואחרים. כל המותגים עד לכאן קשורים לענפי ספורט אקסטרים שונים. אמפוריום עם שתי חנויות, אחת למותגי נעליים וארת למותגי בגדים. בתחום הבגדים תוכלו למצוא באמפוריום את נאוטיקה,טימברלנד, פולו ראלף לורן ואחרים.  תוכלו למצוא בקריון גם את החנות של בית האופנה האיטלקיריפליי, לצד חנות המוכרות את המותגים של דיזלוליוויס. בתחום חנויות הספורט , המוכרות גם בגדים תמצאו את אדידסנייק, ונייק וומן. שלושת החנויות מוכרות ציוד ספורט ואופנה. כאשר אדידס ונייקנמצאות בקומה הראשונה ואילו נייק וומן בשניה.
 
אופנת גברים : פגשתי בקריון שתי חנויות בגדים שהן רק של גברים פולגת, סליו. פולגת היא חלק מחברת גולף & קו. פולגת מייצרת אופנת גברים ומייבאת מותגים נוספים כאשר הבולטים שבהם הם Max Moretti. Daniel Hechter. סליו הוא בית אופנה צרפתי (בבעלות יהודית) המוכר בגדים על פי החלוקה של בגדים ספורטיביים, קזואל ולבוש עיסקי.
 
בגדי ילדים : הוניגמן ילדים, קדס קידס, קדס בייבי,  מיש מיש, גולף קידס.
 
אני מניח שבקריון יש חנויות בגדים נוספות שלא הוזכרו כאן.
נשארים בחיפה
לדף המרכזי בנושא אופנה בחיפה בגדים בחיפההכולל מידע על חנויות בגדים במרכז העיר, בגדי מעצבים, נעלי ילדים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועוד בחיפה.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: חנויות בקריון

Comments are closed.