בגדים בגרנד קניון

מידע על חנויות אופנה בגרנד קניון.
 
החנות של מכבי חיפה. תוכלו למצוא בה את כל מה שאוהדים צריכים, חולצות של הכוכבים, צעיפים מוצרי ספורט הקשורים למועדון ועוד. 
 
הישראליות : הגרנד קניון הוא כנראה הוא אחד מהקניונים הגדולים בישראל, וככזה מכיל את מרבית חנויות הבגדים הישראליות המוכרות. גולברי, TNT טאג וומן, קסטרו נשים וגברים, רנואר נשים וגברים, הוניגמן, קרייזי ליין, קרוקר, דן קסידי, זיפ, H & O תמנון, פוקס, גולף לורד קיטש וחנויות אופנה רבות נוספות.
 
הספרדיות : בגרנד קניון תמצאו את שלושת רשתות הבגדים המשמעותיות שנמצאות בישראל, מנגו, זארה ופול אנד בר . זארה ופול אנד בר שייכות לאותו חברת אופנה – חברת  .Inditex .זארה הוקמה על ידי איש אחד אוהב אופנה בשנת 1975. הרעיון היה  בגדים דמויי בגדי מעצבים, מחירים סבירים ושינויים רבים בבגדים תוך כדי עונה. פול אנד בר הוקמה בשנת 1991 כאשר הרעיון שלה הוא אופנת צעירים מסביב לעולם במחירים שהם יכולים להרשות לעצמם. הבסיס של מנגו הוא בברצלונה יחד עם כ- 800 חנויות מסביב לעולם.
 
אופנת גברים : מצאתי שלוש חנויות המתמחות רק בגברים. סליו, רוברטו ופולגת. רוברטו היא רשת חנויות המייבאת בגדי מעצבים, בגדי חתן ולבוש עסקי. תמצאו שם את ורסצ'ה, רוברטו קאוולי ואחרים. סליו הוא בית אופנה צרפתי עם חנויות רבות בארץ. פולגת היא חלק מתשלובת גולף & קו, פולגת מייצרת חלק מהבגדים בעצמה וחלק מייבאת.
 
מידות גדולות : מתאים לי לנשים וגברים, עונות ואישה אישה.
 
הספורטיביות והאמריקאיות : בבלו בירד תמצאו מותגי אופנה, ביגוד ונעליים הקשורים לעולם ספורט האקסטרים כמו ריפ קורל, גלוב וסקטור. חנות זו של בלו בירד כוללת גם בגדי ילדים. בחנות סרפרס פרדייז אותו נושא רק מותגים אחרים – בילבונגו אוניל. טימברלנד מיוצגת על ידי חנות המותג, המוכרת בגדים, נעליים ואביזרים. מבחינת חנויות ספורט תמצאו בגרנד קניון את אדידס, נייק, סקאל ספורט וסקטור טאון. סקטור טאון היא בעיקר חנות נעלי ריצה וציוד ספורט. אדידסנייק וסקאל ספורט מכילות לא מעט אופנה ספורטיבית ובגדים.
 
מעצבים וחנויות לא שכיחות : תמצאו כאן את חנות הבגדים פשוט – המוכרת בגדים של מספר מעצבי אופנה. ונדום – רשת חנויות המוכרת אופנה עילית של מעצבי אופנה אירופאים (הוגו בוס, ג'ורג'יו ארמאנילקוסט, מקס מרה, מרינה רינלדי, טרוסארדי, צ'רוטי ועוד) דפנה לוינסון וחנות ה – HDL. בוניטה חנות המוכרת אופנה בעיצובה של דורית ראובני. פגנקה והילה שהן רשתות חנויות לאופנת נשים.
 
המידע לא כולל את כל חנויות הבגדים בגרנד קניון.
נשארים בחיפה
לדף המרכזי בנושא אופנה בחיפה בגדים בחיפה הכולל מידע על חנויות בגדים במרכז העיר, בגדי מעצבים, נעלי ילדים, הלבשה תחתונה, בגדי ים ועוד בחיפה.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: אופנה בחיפה

Comments are closed.