נעלי ספורט

מספר קישורים למידע על נעלי ספורט
 

  • נעלי ספורט חנויות יבואן – מידע על חנויות היבואן של אדידס, אסיקס, ברוקס, הד, נייק, סאקוני.
  • נעלי ספורט עודפים – מידע על 9 חנויות עודפים ברחבי הארץ לנעלי ספורט.
  • חנויות ספורט – חנויות ספורט של החברות אדידס, מגה ספורט, נייק, פומה וחנויות נוספות כשהן מחולקות על פי ערים. כולל תמונות של החנויות.

 מידע על נעלי ספורט על פי חברה

מידע מעודכן על דגמי נעלי הריצה + חנויות יבואן המוכרות אותן.

  1.  אסיקס.
  2. נעלי ריצה אדידס .
  3. נעלי ריצה ברוקס.
  4. נעלי ריצה נייק.
  5. נעלי ריצה ניו באלאנס.
  6. סאקוני.

התכונות של נעלי ספורט בענפי ספורט שונים

שני הסוגים הפופולריים של נעלי ספורט הם נעלי ריצה ונעלי הליכה. נעלי ריצה יכולות לשמש כנעליים להליכה ספורטיבית, אבל נעלי הליכה לא יכולות לשמש לריצה.

נעלי הליכה מתאימות אם אתם הולכים הרבה או עומדים הרבה במהלך היום. מטרתם העיקרית היא לספק תמיכה ונוחות – ולכן הן בדרך כלל אינן גמישות והן שוקלות הרבה – שתי תכונות המאפיינות חומרים המאפשרים יציבות. כמו כן נעלי הליכה טובות צריכות לתת להולך להרגיש את הקרקע, על מנת שיוכל לשמור על יציבה נכונה. ולכן הן אינן כוללות בולמי זעזועים ברמה שאפילו מתקרבת לנעלי ריצה.
נעלי ריצה לעומת זאת הן בעלות תכונות הפוכות. במצב האופטימלי הצריכות להיות קלות, בולמות זעזועים, וגמישות – על מנת לתת לרגל לנוע בצורה חופשית. ולכן הן שונות לחלוטין מנעלי הליכה.

נקודה חשובה מאוד ! נעלי ריצה שונות גם על פי סגנונן הריצה, המשקל ומבנה הקשת של הרץ. החברות מייצרות אותן על פי המאפיינים הללו ומשייכות אותן לקבוצות. נעל מתאימה יכולה למנוע פציעה ונעל לא מתאימה עלולה לגרום פציעה. לכן חשוב לדעת לאיזו קבוצה אתם והנעל שייכים. מידע מפורט יותר וחשוב בנושא תמצאו בדף נעלי ריצה

נעלי כדורגל – כאן מבחינים בין נעליים לקט רגל (למשחק על מגרשים קשים) לעומת נעלי כדורגל המיועדים למשחק על דשא. בשני הסוגים הגפה צריכה להיות עשוי מעור, תחליף עור או חומר אחר אשר יבלום את המכה של הכדור בזמן הבעיטה (כואב !). נעלי כדורגל (דשא) מגיעות עם פקקים על מנת למנוע החלקה ואילו נעלי קט רגל מיועדות למשחק על אספלט ואין צורך בפקקים. הסוליה של נעליים המשחקות על אספלט מתבלות מהר. בקישור מצורף מידע כיצד לרכוש נעלי כדורגל

נעלי כדורסל – הדרישה הכי חשובה מיהם היא להיות גבוהות, על מנת שיאחזו את הקרסול ולא יאפשרו קבלת נקע. רצוי גם שיבלמו זעזועים וכמובן שיהיו נעלי ספורט נוחות.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: ספורט

Comments are closed.