חנויות עודפים בניו יורק

תוכלו למצוא חנויות עודפים בתוך ניו יורק – סנצ'רי 21 ולאומנס.
ומחוץ לניו יורק בקניונים של ג'רזי גרדנס ו- וודברי.

למי מתאים מה ?

סנצ'רי 21 בעיני היא החנות הטובה בעולם. 6 קומות ענקיות מלאות בדברים טובים ומחירים מצויינים. סנצ'רי 21 קונה עודפים של מותגים כגון קלווין קליין, דולצ'ה וגבאנה וגם בסיסיים יותר ומוכרת אותם במחירים מוזלים. מדובר בחנות מאוד מאוד מצליחה ואהודה על הקהל האמריקאי.

אבל לא תמצאו שם את ויקטוריה סיקריט, גאפ, בננה ריפליק, אמריקן איגל וכו שמחזיקות חנויות עודפים משלהן. לכן אם אתם מחפשים מותג ספציפי מהסוג הזה אני ממליץ לכן על ג'רזי גארדן. הוא קרוב, ההגעה אליו זולה (13 דולר) והמבחר בו עצום.

וודברי הוא קניון נוסף. החסרון שלו הוא שהוא קניון פתוח ולכן גדול הרבה יותר מג'רזי גארדן ומשך הזמן שתשקיעו בו גדול הרבה יותר, אם זה חסרון בעינכן 🙂 . בכל אופן אני ממליץ עליו למי שמחפשת מותגי יוקרה ומעוניינת במגוון רחב יותר מזה שיש בסנצרי 21. לכל השאר מתאים ג'רזי גארדן.

הנקודה המרכזית שלדעתי עליכם לחשוב עליה כאשר אתם בוחרים בג'רזי או בוודברי היא הזמן. וודברי דורש יותר זמן. אם אתם מעוניינים בפירוט נוסף של ההבדלים והמותגים שיש באחד ואין באחר הדבר מפורט בדף ג'רזי גרדנס או וודברי קומון איזה קניון עדיף?

לסיכום:

סנצ'רי 21 – חנות עודפים מעולה וענקית. בוודאי שכדאי לעבור בה. כולם.
ג'רזי גרדנס – קניון ענק במושגים ישראלים ואירופאים. כולל בעיקר מותגי קז'אל ומעט מותגים גבוהים יותר כגון קלווין קליין שמוכר שם את הקווים הבסיסיים שלו וטהרי. כל השאר קז'ואל.
הערה: בקרוב תפתח חנות סנצ'רי 21 בג'רזי גרדנס, להערכתי באמצע 2013.
וודברי – קניון גדול אפילו יותר שמתמחה במותגי יוקרה כגון פראדה, גוצ'י, דיור, אוסקר דה לה רנטה וכו. יש שם גם מותגי קז'ואל. אבל משך הזמן שהוא ידרוש ממכן גדול הרבה יותר וגם ההגעה יקרה יותר (40$) לכן אני ממליץ לכל מי שלא מחפשת יוקרה ללכת לג'רזי גרדנס. שמלת ערב בחנות עודפים של גוצ'י עולה בערך 1000$.
לאומנס – כן לא שכחתי אותה. גם חנות ענקית של 4 קומות. אבל היא לא מומלצת כמו סנצ'רי 21, אפשר לעבור, אולי תמצאו בדיוק את מה שמתאים לכן.

מאמרים נוספים על קניות בניו יורק:

חנויות ספורט בניו יורק.

קניות ושופינג בניו יורק.

 עוד באתר:
 חנויות עודפים– המדריך המקיף ביותר באינטרנט לחנויות עודפים בישראל.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: שופינג וקניות בניו יורק

Comments are closed.