אופנת גברים

בתחילת הדף מידע על מעצבי אופנה בינלאומיים שמתמחים בעיקר באופנת גברים ושתוכלו למצוא חנויות מיוחדות שלהם בכיכר המדינה. בהמשך קישורים למידע על חנויות אופנת גברים בקניונים של תל אביב וירושלים. דיזנגוף סנטר, עזריאלי, רמת אביב, כיכר המדינה, מלחה וממילא.
 
אופנת גברים על פי מיקום גאוגרפי:
 אופנת גברים עודפים מידע על חנויות העודפים של פולגת, ורסצ'ה ובגיר.
אופנת גברים בשרון– בערים הרצליה, כפר סבא, נתניה ורעננה.
אופנת גברים בקניונים של תל אביב
אופנת גברים בדיזנגוף סנטר
אופנת גברים בקניונים של ירושלים

לשלושה מעצבי אופנת גברים יש חנויות בכיכר המדינה : ארמאני, ראלף לורן ולקוסט. מעצב אופנה נוסף שמיוצג בחנויות רבות בארץ הוא ורסצ'ה.

ארמאני – מעצב אופנת גברים אשר מאופיין בקו נקי וסולידי. נולד באיטליה, נימשך לאופנה מגיל צעיר והחל את דרכו כמעצב חלונות ראווה ומעצב בביתו אופנה אחרים. בגיל 40 פתח את בית האופנה הנושא את שמו כשכמעט אין לו הון או גוף עסקי העומד מאחוריו. בתחילה ארמאני עיצב אופנת גברים בלבד ורק לאחר מיכן הוסיף את אופנת הנשים. ארמאני הוא אוהד שרוף של קבוצת הכדורסל של מילאנו, וכיום היא גם בבעלותו. שווי החברה הוא למעלה ממיליארד דולר. לארמאני חנות קונספט לאופנת גברים והיא ממוקמת ברחוב ה באייר מספר 72 (כיכר המדינה).

לקוסט – רנה לקוסט היה שחקן טניס צרפתי מוביל בשנות ה- 20 והשלושים של המאה הקודמת ואף היה מספר 1 בעולם לתקופה מסויימת. בתחילת דרכה לקוסט עיצב אופנת גברים בעיקר ברוח הטניס והגולף. למשל לקח ללקוסט 20 שנה לייצר בגד שאינו בצבע לבן. סמל התנין של לקוסט הוא ככול הנראה תוצאה של התערבות עם קפטן נבחרת הדייויס האמריקאית על מזוודה העשויה מעור של תנין. כיום רנה לקוסט אינו בן החיים. חנות לקוסט הכוללת אופנת גברים ואופנת נשים נמצאת ברחוב ה באייר 56 (כיכר המדינה).

ראלף לורן – יהודי שנולד בברוקלין ניו יורק תחת השם הפחות סקסי ראלף ליפשיץ. הוא בנה את עצמו מאפס והתחיל את דרכו כמעצב עניבות, לאופנת גברים. שווי החברה שלו כיום הוא קרוב לארבעה מיליארד דולר. החנות של פולו ראלף לורן (שם החברה ) נמצאת ברחוב ה באייר 34. טלפון 036954388.

הפוסט הזה שייך לקטגוריות: אופנה

Comments are closed.